دنبال کردن
 

اطلاعات شرکت
نام شرکت :
شرکت آشپز خانه تهران
دسته بندی شرکت :
تاریخ تاسیس شرکت :
درباره شرکت (کامل)

فروشگاه اینترنتی آشپزخانه تهران به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌ بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر ایران، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ایران تبدیل شود. هر آنچه که نیاز دارید تا یک آشپزخانه صنعتی مدرن راه اندازی کیند در اینجا پیدا خواهید کرد.

آشپزخانه تهران مرجع تخصصی بررسی و فروش اینترنتی دستگاه ها وتجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران می باشد.

آشپزخانه تهران با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی دستگاه ها وتجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

آشپزخانه تهران دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است.

مرکز امور مشتریان آشپزخانه تهران به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران افتتاح شده است.

همه کارکنان فنی و تخصصی شرکت آشپزخانه تهران نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت آشپزخانه تهران، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند

گالری
تماس با شرکت
آدرس وبسایت:
پست الکترونیکی:
شماره تلفن:
شماره همراه:
آدرس:
تهران
فکس: